• STÍNÍCÍ TECHNIKA
  • ŽALUZIE BŘECLAV
  • LAMELOVÉ DVEŘE

Garážová vrata

V nabídce firmy Stínící technika s.r.o. najdete také garážová vrata mnoha druhů, barevných i designových provedení. Postaráme se o kompletní dodávku garážových vrat, od návrhu, přes dodání kvalitních materiálů, až po samotnou montáž a servis garážových vrat. Portfolio společnosti zahrnuje garážová vrata sekční, dvoukřídlá i rolovací.

Sekční garážová vrata:

Sekční garážová vrata jsou spolehlivé, prostorově úsporné a estetické řešení s vynikající tepelně-izolačními vlastnostmi ze 40 mm silných panelů sendvičového typu. Jsou určena především pro standartní garáže, dvojgaráže nebo vjezdy do hromadných garáží. Ze široké nabídky dekorů, barev, doplňků a designů si vybere i ten nejnáročnější zákazník.Dvoukřídlá garážová vrata:

Rámy a křídla dvoukřídlých vrat vyrobeny z ocelových profilů, lakovány podle odstínu RAL.Výplně křídel vrat jsou tvořeny buď trapézovým plechem v barvách RAL (svislé drážkování)nebo PU panelem v barvách RAL nebo s vnější imitací dřeva (vodorovné drážkování).Každé křídlo je zavěšeno do rámu pomocí tří pevných (neseřizovatelných) závěsů. Vrata jsou vyráběna jako zakázková výroba.
Plně zateplená vrata - PU panel 40mmRolovací garážová vrata:

Rolovací vrata jsou nejlepším řešením pro objekty, ve kterých není možné uložení vratového křídla pod strop či k boční stěně. Svým konstrukčním řešením výrazně snižují nároky na místo uvnitř uzavíraného prostoru a při montáži nevyžadují žádné dodatečné stavební úpravy.NabízímePotřebujete více informací?
Napište nám.