• STÍNÍCÍ TECHNIKA
  • ŽALUZIE BŘECLAV
  • LAMELOVÉ DVEŘE

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie jsou moderní protisluneční i termoizolační clony, jež zachycují přímé sluneční světlo a umožňují regulaci jeho intenzity.
Lamely jsou vyráběny z hliníku ve více než třiceti barevných odstínech.
Pro svou nenáročnou obsluhu i údržbu jsou již po léta oblíbeným doplňkem mnoha bytů,rodinných domů ale i kanceláří či lékařských ordinací.
Nabízíme tři typy interiérových žaluzií, všechny samozřejmě i v imitaci dřeva.


Druhy:

Meziskelní žaluzie:

Meziskelní žaluzie, jak vyplývá z názvu, se montují mezi skla starších typů dřevěných nebo kastlových oken. Vytahování lamel je prováděno pomocí silonové šňůrky, naklápění pak pomocí otočné tyče,která je upevněna na rámu okna.

Interiérové žaluzie:

Konstrukce této žaluzie je podobná jako u předchozího typu, pouze přibyla brzda, která umožňuje nastavení lamel v libovolné výši bez nutnosti aretace šňůrky okolo plastového kolečka. Tyto žaluzie se montují do okenního rámu zevnitř místnosti, takže k jejich eventuelní údržbě není potřeba rozevírat okno.

Interiérová řetízková žaluzie "N.I Systém" :

-          Žaluzie N.I Systém, nejsou pouze klasickými interiérovými žaluziemi doplněnými o horní krycí profil.

-          Jedná se o špičkový výrobek, který svým vzhledem a funkčností splňuje požadavky na zastínění dnešních moderních plastových a Euro oken. Nabízí veškerý komfort jednoduchého ovládání, snadné instalace a údržby bez nutnosti demontáže.

-          Nastavení žaluzie v jakékoliv poloze je možné díky aretačnímu úchytu řetízku umístěném ve spodní části okna.

-          Žaluzie NI System, svým vzhledem plně odpovídají modernímu pojetí okna.

-          Díky kvalitním komponentům a dokonale ukrytým upevňovacím konstrukcím vytváří okno a žaluzie dokonalý soulad jak vzhledový, tak funkční
NabízímePotřebujete více informací?
Napište nám.