• STÍNÍCÍ TECHNIKA
  • ŽALUZIE BŘECLAV
  • GARÁŽOVÁ VRATA

Stínící technika, lamelové dveře, garážová vrata.


Horizontální žaluzie

Moderní protisluneční i termoizolační clony, jež zachycují přímé sluneční světlo a umožňují regulaci jeho intenzity. Lamely jsou vyráběny z hliníku ve více než třiceti barevných odstínech.

více

Vertikální žaluzie

S vertikálními látkovými žaluziemi můžete v místnosti s mnoha prosklenými plochami jednoduše a rychle vytvořit útulnou atmosféru a zároveň se chránit před slunečními paprsky.

více

Sítě proti hmyzu


Protihmyzová síť je nejúčinnější ekologická ochrana proti jakémukoliv druhu hmyzu. Skládá se z hliníkové konstrukce v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva a ze sítě ze skelných vláken potažených PVC.

více


Roletové systémy

Venkovní hliníkové rolety Vám budou sloužit nejen v rodinném domku,na oknech bytů a kanceláří,ale i v prostorách určených k podnikatelské činnosti.

více

Venkovní žaluzie

Regulují intenzitu světla v místnosti, ale mají také tepelně izolační vlastnosti a také estetickou funkci venkovních žaluzií. Konstrukce jsou shodné s klasickými žaluziemi

více

Interiérové rolety

Jedná se o interiérové rolety s bočním ovládáním řetízkovým mechanismem,kde původní dřevěný samotoč nahrazuje hliníková trubka,na níž je připevněna látka.

více


Garážová vrata

Vrata mnoha druhů, barevných i designových provedení. Dodávka garážových vrat, návrh, dodání kvalitních materiálů, montáž a servis garážových vrat. Nabízíme garážová vrata sekční, dvoukřídlá i rolovací.

více

Lamelové dveře

Lamelové dveře využijete téměř v každé místnosti. Lze jimi opatřit např. šatní skříně, otevřené kuchyňské linky, úložné prostory. Lamelové dveře dodáváme v mnoha provedeních


více

Markýzy

Efektivní řešení ochrany proti slunečním paprskům nebo dešti na terase, balkoně nebo např. na zahrádce vašeho podniku, je markýza ideálním řešením.


více


NabízímePotřebujete více informací?
Napište nám.